KNLTB najaar Landelijk 2018

Heren

Dames

  • Alle wedstrijden en thuis:

    Ronde 1

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 13-9-2018 19:00: RIETHOVEN 2 – DUYSEL 2

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 13-9-2018 19:00: DUYSEL 1 – RIETHOVEN 1

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 14-9-2018 19:00: PRINSEJAGT 2 – RIETHOVEN 1

    Ronde 2

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 20-9-2018 19:00: VALKENSWAARD 1 – RIETHOVEN 2

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 20-9-2018 19:00: RIETHOVEN 1 – TOS BERGEIJK 2

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 21-9-2018 19:30: RIETHOVEN 1 – ELTV 1

    Ronde 3

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 27-9-2018 19:00: RIETHOVEN 2 – DE HELLEKENS 1

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 27-9-2018 19:00: RIEL 1 – RIETHOVEN 1

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 28-9-2018 19:00: MEERHOVEN 2 – RIETHOVEN 1

    Ronde 4

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 4-10-2018 19:00: DE STAP 2 – RIETHOVEN 2

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 4-10-2018 19:00: RIETHOVEN 1 – DE STAP 1

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 5-10-2018 19:30: RIETHOVEN 1 – CAROLUS 7

    Ronde 5

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 11-10-2018 19:00: RIETHOVEN 2 – BLADEL 1

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 11-10-2018 19:00: TOS BERGEIJK 1 – RIETHOVEN 1

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 12-10-2018 19:00: TOS BERGEIJK 1 – RIETHOVEN 1

    Ronde 6

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 18-10-2018 19:00: WESTERHOVEN 1 – RIETHOVEN 2

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 18-10-2018 19:00: RIETHOVEN 1 – CAROLUS 1

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 19-10-2018 19:30: RIETHOVEN 1 – DE MERLETTEN 6

    Ronde 7

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 25-10-2018 19:00: TOS BERGEIJK 5 – RIETHOVEN 2

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 25-10-2018 19:00: RIETHOVEN 1 – MEERHOVEN 3

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 26-10-2018 19:30: RIETHOVEN 1 – DE LISSEVOORT 3

    THUIS:

    Ronde 1

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 13-9-2018 19:00: RIETHOVEN 2 – DUYSEL 2

    Ronde 2

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 20-9-2018 19:00: RIETHOVEN 1 – TOS BERGEIJK 2

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 21-9-2018 19:30: RIETHOVEN 1 – ELTV 1

    Ronde 3

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 27-9-2018 19:00: RIETHOVEN 2 – DE HELLEKENS 1

    Ronde 4

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 4-10-2018 19:00: RIETHOVEN 1 – DE STAP 1

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 5-10-2018 19:30: RIETHOVEN 1 – CAROLUS 7

    Ronde 5

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 2
    do 11-10-2018 19:00: RIETHOVEN 2 – BLADEL 1

    Ronde 6

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 18-10-2018 19:00: RIETHOVEN 1 – CAROLUS 1

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 19-10-2018 19:30: RIETHOVEN 1 – DE MERLETTEN 6

    Ronde 7

    Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 3
    do 25-10-2018 19:00: RIETHOVEN 1 – MEERHOVEN 3

    Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
    vr 26-10-2018 19:30: RIETHOVEN 1 – DE LISSEVOORT 3